Vernisáž
Omsk Social Club: S.M.I2.L.E – A Trip into Synesthesia

6. 9. 2022 18:00 – 21:00

Dům pánů z Kunštátu, G99

Omsk Social Club: S. M. I2. L. E – A Trip into Synesthesia

Srdečně zveme na vernisáž výstavy Omsk Social Club: S. M. I2. L. E - A trip into Synesthesia v G99 v Domě pánů z Kunštátu v úterý 6. září 2022 od 18 hodin. Doprovodný hudební program bude zahájen v 18:30.

PROGRAM

no< /3mi (bcaasystem)
mmma (bcaasystem)
Dj Dropper (speedcoretrew)

S. M. I2. L. E – CESTA DO SYNESTEZIE

„Od roku 2025 celosvětově vzrostl zájem mladých lidí, kteří byli psychicky ovlivněni moderními elektronickými médii o experimenty s obřady S. M. I2. L. E. Jejich nervová soustava se totiž vlivem elektronických médií vyvinula natolik, že se už nezajímají o lineární drogy jako je alkohol, ale o nelineární experimentování s chemickými omamnými látkami, tranzem a duchovním putováním. Jejich cíle jsou různé, ale běžně se setkáváme s tím, že pátrají po stavech zvýšené inteligence, sociální intimity nebo praktikách vesmírné migrace a prodloužení života. Model, který používají, je svými uživateli obvykle označován jako S. M. I2. L. E.

Stručně řečeno, S. M. I2. L. E je pětihodinový obřad, jehož cílem je spojit všech sedm smyslů do jasnosti. Uživatelé často říkají, že během posledních 135 minut "je překonáno 18 bariér (tj. bariér srovnatelných se vznikem života, vynálezem jazyka nebo dosažením nesmrtelnosti), 13 z nich je překonáno během posledních 10 sekund." Těchto 18 rozšíření vědomí a síly je srovnatelných s přechodem z moře na souš nebo ze Země do vesmíru, nebo to alespoň tvrdí většina zkušených uživatelů.

Není to výlučné, ale každý jedinec potřebuje před vstupem do obřadu proof-of-stake, aby byla zajištěna tělesná spokojenost všech zúčastněných – i když jsou vřele vítáni i začátečníci. Belief Unlimited bude v Berlíně pořádat akci S. M. I2. L. E zaměřenou na průzkum lidské fluidity ve věku technologické přesnosti."

Nikdy nezapomínejte, že mysl se stáčí zpět ke zrodu času.

„Zen, speed, bio - 3 druhy výživy životního stylu."

Úryvek z článku s názvem "Za hranice politiky" nalezeného v berlínské hromadné dopravě, zdroj neznámý. Datum nálezu 7. října 2022

OMSK SOCIAL CLUB

Omsk Social Club je fluidní kolektiv založený v roce 2016 a působící v Berlíně. 

Používá herní strategie Live Action Role Play (LARP) a Real Game Play (RGP) k navození stavů, které by pro hráče a hráčky mohly být fikcí nebo dosud nežitou realitou. Herní designy Omsk Social Club zkoumají virtuální ega a populární zážitky, což dílům umožňuje stát se dematerializovanými hybridy moderní kultury, stejně jako jedinečnou osobní zkušeností každého účastníka. Omsk ve svých imerzivních RGP environmentech v minulosti představili prostředí a témata jako je subkultura otherkin, rave culture, survivalismus, catfishing, touha&oběť, pozitivní trolling, algoritmické strategie a decentralizované kryptoměny. 

www.punkisdada.com

Související


Dům pánů z Kunštátu, G99

Dominikánská 9

Brno


Zavřít
Loading...