Jarní dvojitá nálož workshopů

6. 3. 2024 – 19. 6. 2024

Jarní dvojitá nálož workshopů

Znáte naše workshopy Pro mě v Domě? Dlouholetí nadšenci do umění i úplní začátečníci se už několikátou sezonu schází první středu v měsíci v Domě umění, aby si pod vedením našich lektorek vyzkoušeli práci s nejrůznějšími médii a technikami. A protože zájem o workshopy je velký, rozhodli jsme se toto jaro přichystat hned dvojitou dávku tvoření!

Na ulici Dominikánská stojí renesanční Dům pánů z Kunštátu, který patří do správy Domu umění města Brna. Najdete v něm několik výstavních sálů, studovnu a archiv Vašulka Kitchen Brno, Polagraph, Větrné mlýny, Trojku… A nyní i Pro mě v Domě! Zatímco první středy v měsíci zůstávají v Domě umění na Malinovského náměstí, na Dominikánskou se vydáme každou třetí středu v měsíci. Jednoduchou matematikou nám tedy vyjde, že v období březen – červen nás čeká hned osm workshopů! Přiřazení témat a termínů ještě ladíme, už nyní se ale můžete těšit na:

Pro mě v Domě akvarelová magie
Pro mě v Domě rumbakoule
Pro mě v Domě na plech
Pro mě v Domě sashiko
Pro mě v Domě fenakistoskop
Pro mě v Domě v hlíně
Pro mě v Domě slepotiskově
Pro mě v Domě v tetrapaku

Rezervační systém na jednotlivé workshopy bude vždy otevřen týden před konáním workshopu. Pro aktuální informace sledujte tyto webové stránky nebo sociální sítě Domu umění a Pro mě v Domě.

Zavřít
Loading...