Jam Session / Vašulka Kitchen Brno

23. 3. 2023 17:00 – 22:00

Dům umění, Procházkova síň

Jam Session / Vašulka Kitchen Brno

Vašulka Kitchen ve spolupráci s Domem umění a Brno modular pořádají otevřený DAWless Live Jam. Jam proběhne ve velkorysém prostoru Procházkovy síně, s nezaměnitelnou atmosférou a reverbem. Srdečně zveme posluchače a posluchačky, hudebníky a hudebnice!

Vezměte si modulár, synťák, klávesy, elektrickou fujaru nebo jiný elektronický nástroj, kabel k připojení do mixu a přijďte na Jam Session v prostorách brněnského Domu umění. K dispozici bude i projektor, kdyby jste se chtěli připojit s vlastní projekcí nebo VJ setem. Technika (digitální a analogové video syntezátory, projekce z archivu a jiné) bude na místě k volnému použití, vítané je samozřejmě také cokoliv, co najdete doma.

Je to příležitost k setkání nejen hudebníků a hudebnic, ale i příznivců a příznivkyň elektronické a experimentální hudby a volné improvizace. Budeme se vzájemně poslouchat, inspirovat a společně vytvoříme audiovizuální performance a snad i přátelskou atmosféru. Začneme v pomalejším tempu, abychom vytvořili prostor pro ambientní plochy, postupně budeme BPM zrychlovat (idea). Na závěr plánujeme ambientní set (ale plány jsou jen efemérní představy).

Na mixážním pultu zkusíme pohlídat, aby se na session každý dobře slyšel a mohl si to užít. Jam bude rozdělen do kratších (+-30 minut) trvajících bloků, mezi kterými se budeme střídat, nechceme připojit souběžně 20 hudebníků a vytvořit masivní stěnu zvuku, ale spíš dát příležitost k hudebním setkáním ve 3 - 5 hrajících.

Dramaturgie, organizace: Ondřej Merta


Dům umění, Procházkova síň

Malinovského nám 2

Brno


Zavřít
Loading...