MENU VÝSTAVY PROGRAM KONTAKT ENGLISH

Filmový workshop pro dospělé
Krumlov

9. – 12. 8. 2018 v Moravském Krumlově

Krumlov nebo-li "křivolaký" - jako meandr řeky Rokytné. Pojďte s námi zkoumat ten trochu zapomenutý Krumlov z těch dvou v naší republice - Moravský Krumlov. Za čtyři dny plánujeme lehce se seznámit s filmovou řečí a technikou (předchozí zkušenosti nejsou nutné), prozkoumat město, odhalit místní zajímavosti či neuralgické body (Moravský Krumlov je topologií i kouzlem dost podobný tomu českému, akorát je tak zastrčený, že o něm nikdo neví. Roky tam na zámku vystavovali Slovanskou epopej, na kterou jezdily autobusy turistů - od té doby, co si epopej odvezli Pražáci, městečko zmrtvělo. Přítomnost či nepřítomnost uměleckého díla mění celé město.), natočit a sestříhat film pod odborným vedením a poslední den ho promítnout domácím i hostům. Je to jako dobrodružná objevitelská expedice do dalekých cizích krajů, akorát že ty kraje jsou tady blízko nás.

Filmový dokumentaristický workshop pro dospělé 18+ pod vedením zkušených lektorů – dokumentaristy Honzy Šípka a střihačky Ilony Malé.

Max. počet 9 účastníků, cena 2500 Kč, přihlášky a více info na sedlackova@dum-umeni.cz do 30. 6. 2018. Cena zahrnuje náklady na lektory, technické vybavení a pronájem společného zázemí. Nezahrnuje jídlo. Ubytování bude zajištěno na žíněnkách v základní škole (cena 80-100 Kč/noc).

 

 

OBRÁZKY

PŘEDCHOZÍ

DALŠÍ

ZPĚT