MENU VÝSTAVY PROGRAM KONTAKT ENGLISH

Zvukový workshop
Tarnovski, Zahálková: PŘESLECHY

Dům umění
Malinovského nám. 2, Brno
Otevřeno: út – ne 10 – 18 h
Vstupné: 40/20 Kč

24.6.2017 10:30 – 19:00

Terénní zvuková dílna o akustice a prožitku místa, sochách a (post)pravdě.


Socha ve veřejném prostoru není solitér. Komunikuje se svým okolím a okolí komunikuje s ní. Jak objekty v ulicích dotváří lokality, kam jsou zasazeny? Mění jejich význam, či ho doplňují? Lze replikovat akustickou situaci jedné sochy u jiného objektu? Dílna o naslouchání místu, dílna jako experiment hledání vztahu sochy, místa a městské akustiky, tichá pošta mezi sochami. Workshop je vhodný pro kohokoli se zájmem vnímat svoje okolí nejenom očima. Maximální počet účastníků je 10.

Přihlášky prosíme do 18. 6. 2017 na sarka@offcity.cz.

Šárka Zahálková je členkou Offcity Collective, nezávislé platformy pohybující se na polích vizuálního umění, architektury, komunitní práce a umělecké produkce se sídlem v Pardubicích. Má četné zkušenosti s projekty založenými na tvůrčí spolupráci, působí však i jako nezávislá umělkyně. Věnuje se kresbě, ilustraci a animaci. Zajímá ji práce s veřejným prostorem, percepce a paměť.

Jaroslav Tarnovski je hudebník a producent. Hraje sólově, s kapelami Gurun Gurun, IQ+1, The Czech Psychedelic Society Manifesto, v duu s bubenicí Míchaelou Antalovou a v projektu Wabi Experience. Kromě scénické muziky se věnuje i field recordingu (zejména pod jménem Prosoxi Skylos), remixování a tvorbě mixtapů.

PŘEDCHOZÍ

DALŠÍ

ZPĚT